Bestuur en Werkgroepleden

Paul Machielsen, voorzitter
Royenstein 11, 3958 HK Amerongen
Tel: 0343 451707 / 06 39196625
machielsen@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

Leni ten Wolde
tel: 06-28145354
tenwolde@cursusprojectamerongen.nl

Penningmeester

>naar Taakomschrijving

Johan Bijl, secretaris
Larekamp 40, 3921 EE Elst (Utr.)
Tel: 0318 556220
secretaris@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

Guus Schmittmann (voorzitter programmacommissie)
tel: 06 22928236
schmittmann@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

Jelica Honders
tel: 06 41251570
honders@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

 

 

Harry Ruijs
tel: 06 53586993
ruijs@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

Wery Knaven
tel: 06-11018518
knaven@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

 

 

 

Jolanda Boersma
tel: 06-55888504
boersma@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

 

 

 

facebook-logo

Cursusproject volgen via FACEBOOK en TWITTER