Bestuur en Werkgroepleden

Schermafbeelding 2014-01-15 om 17.53.12


 

 

 

 

Het  cursusproject komt graag in contact met nieuwe vrijwilligers en docenten. Vacature werkgroepleden.
U kan zich aanmelden via secretaris@cursusprojectamerongen.nl

 

Paul Machielsen, voorzitter
Royenstein 11, 3958 HK Amerongen
Tel: 0343 451707 / 06 39196625
machielsen@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

 

 

Karin Schevers, Penningmeester en cursusadministratie
Zandvoort 15, 3958 CT Amerongen
Tel: 0343 453194
penningmeester@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

 

 

Johan Bijl, secretaris
Larekamp 40, 3921 EE Elst (Utr.)
Tel: 0318 556220
secretaris@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

 
 

Guus Schmittmann (voorzitter programmacommissie)
tel: 06 22928236
schmittmann@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

 

 

IMG_1386Anita Adam
tel: 06 50980238
adam@cursusprojectamerongen.nl

 

 

 

Jelica Honders
tel: 06 41251570
honders@cursusprojectamerongen.nl

 

 

 

pasfotoHarry2Harry Ruijs
tel: 06 53586993
ruijs@cursusprojectamerongen.nl

 

 

 

facebook-logo

Cursusproject volgen via FACEBOOK en TWITTER