Bestuur en Werkgroepleden

Paul Machielsen, voorzitter
Royenstein 11, 3958 HK Amerongen
Tel: +31 (0) 343 451707 / +31 (0) 639 196 625
machielsen@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

Leni ten Wolde
tel: +31 (0) 628 145 354
tenwolde@cursusprojectamerongen.nl

Penningmeester

>naar Taakomschrijving

Johan Bijl, secretaris
Larekamp 40, 3921 EE Elst (Utr.)
Tel: +31 (0) 318 556 220
secretaris@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

Guus Schmittmann (voorzitter programmacommissie)
tel: +31 (0) 622 928 236
schmittmann@cursusprojectamerongen.nl

>naar Taakomschrijving

Jelica Honders
tel: +31 (0) 641 251 570
honders@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

 

 

Harry Ruijs
tel: +31 (0) 653 586 993
ruijs@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

Wery Knaven
tel: +31 (0) 611 018 518
knaven@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

 

 

 

Jolanda Boersma
tel: +31 (0) 655 888 504
boersma@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

 

 

 

Renate Wongtschowski
tel: +31 (0) 618 660 817
renate@cursusprojectamerongen.nl

werkgroeplid

 

 

 

facebook-logo

Cursusproject volgen via FACEBOOK en TWITTER